Home » Cast Ajansı » Oyunculuk hayalinizi gerçekleştiriyoruz!

Oyunculuk hayalinizi gerçekleştiriyoruz!

Oyunculuk hayalinizi gerçekleştiriyoruz!

Oyunculuk hayaliniz mi var? O halde hemen ajansa kayıt olma bölümünde yer alan başvuru formlarını indirebilir, bu sayede kadromuza dahil olma olanaklarına doğrudan erişebilirsiniz. Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde her yıl 20’den fazla yeni yüzü sektöre kazandırmayı başardık! Özellikle İlker Kaleli, Tolgahan Sayışman, Berk Atan gibi önemli isimlerin ilk projelere dahil olduğu firmamız, bu noktada ise çıtasını daha üst alanlara taşıyabilme konusunda kendisini geliştirmektedir.

Ücretsiz kayıt hizmetleri sunan ajansımız, ajanslara başvuru bölümünden bizlere ulaşım sağlayan tüm oyuncu adaylarını inceliyor, onlara uygun projeleri belirleyerek burada oyunculuk yapmalarına yardımcı oluyor. Yapılan çalışmalarımızı ele almak ve sizler de Türkiye’nin en çok tercih edilen ajansında hizmet elde etmek bakımından hemen bizimle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Bu alanda ajansa kayıt olma hizmetlerini sizlere aktarmaktan geri kalmadığımız gibi, her geçen gün daha ileri aşamalarda yer alıyoruz!

Ajansa kayıt olmak için fotoğraflarınızı bize ulaştırın!

Ajanslara başvuru yapan adayların düştüğü hatalardan bir tanesi de resimleri tarafımıza iletmemesi! Profesyonel fotoğraflar aramadığımız gibi, sadece sizler hakkında bir izlenim elde edebilmek için farklı alanlardan çekilmiş birkaç poz talep etmekteyiz. Bu pozlar ve başvuru formunu dolduran adaylara en kısa sürede dönüş yapıyor, daha sonrasında ise projelerde yer alma fırsatları ulaştırmaktan da geri kalmıyoruz.

Yaptığımız çalışmalar sayesinde sektörün en çok tercih edilen ve tanınan ajansı konumunda yer almaktayız. Hemen siz de başvurularınızı yapmak ve Türkiye’de önemli bir oyuncu adayı olabilmek adına bizlerle kontak kurabilirsiniz. Ajansa kayıt olma şanslarını sizlere ulaştırmaktan geri kalmayan firmamız, aynı zamanda ise hizmetleri ile beraber her gün daha fazla ileri gitmeyi başarmaktadır. Bu tip bir çalışma ile beraber artık ajanslara başvuru adı altında kadromuza dahil olmanız için hiçbir engel kalmamaktadır. Bir tıkla ücretsiz başvuru için bizi tercih edin!