Home » Cast Ajansı » Darısı Başımıza oyuncu alımları

Darısı Başımıza oyuncu alımları

Show tv ekranlarının yeni dizisi olan Darısı Başımıza yeni yüzler ve yeni yeteneklerini bekliyor. Show tv’nin sevilen dizisi Darısı Başımıza neşeli ve eğlenceli kadrosu ile her hafta izleyicisini ekranlara kilitlemeyi başardı.
Başrollerinde Ozan Dolunay, Elif Doğan ve Devrim Yakut olan ve dizinin neşesini tamamlayan Açelya Topaloğlu, Özgün karaman, Nergis Kumbasar, İbrahim Kendirci, Gizem Ergün, Ulvi Alaca kaptan ve Yüksel Ünal gibi birçok kaliteli oyuncuyu bir araya toplayan Darısı Başımıza dizisi ilk haftaları olmasına rağmen yeterli izleyiciyi ekranlara toplamaktadır. Darısı Başımıza dizisinin konusu da oyuncuları kadar eğlenceli ve kaliteli olması ile Show Tv ekranları süslemektedir.

Fedakar bir anne olan zerrinin akılları bir karış havada iki kızı ve ana kuzusu olan bir oğlu vardır. Zerrinin çocuklarını evlendirme çabası ile yaşadıklarını ele alan dizinin başarılı senaristi Deniz Dargın önceki dizilerinde olduğu gibi bu dizide seyirciyi güldürmeyi başarmaktadır. İzleyicinin sevdiği ve izlediği dizilerde rol almak ve oyunculuğunu kanıtlamak isteyen her oyuncu adayı deneyim aramaksızın Darısı Başımıza dizisi oyunculuk başvuru işlemlerini eksiksiz yaparak cast ajanslarımıza ulaşabilmektedirler. Başarılı komedi oyuncuları ile bir araya gelerek aynı setler de bulunan şanslı oyuncularda olmak artık daha kolay olmaktadır. Online başvuru yaparak hızlı bir şekilde cast ajans başvurusu ile bize ulaşmanız halinde Darısı Başımıza dizisine bir adım daha yakın olabilirsiniz.
Komedi dizi sevenlerin daha çok tercih ettiği ve oyuncularında keyif verdiği Darısı Başımıza dizisi ilk defa kamera karşına çıkacak olan oyuncu adayları için de kaçınılmaz bir fırsat olmaktadır. Başarılı ve tecrübeli oyuncular ile aynı sette çalışmak oyuncu adaylarına hem tecrübe hem de kamera önü tekniklerini öğrenme fırsatı sunmaktadır. Darısı Başımıza oyuncu alımları ile sizde bu fırsatlardan yararlanma hakkına sahip olabilirsiniz. Her yaştan ve her özellikten oyuncu alımı yapan Darısı Başımıza dizisi için yaş, cinsiyet, boy, kilo gibi sorunlar olmamaktadır. Öncelik olarak oyunculuk yapmak istemeniz ve bu işi sevmeniz yeterli olmaktadır. cast ajan başvuruları için Ajansımızın yetkilileri tarafından gerekli bilgiler oyuncu adaylarına hazırlanarak verilmektedir..