Home » Cast Ajansı » Dizilere yeni yüzler sunuyoruz!

Dizilere yeni yüzler sunuyoruz!

Dizilere yeni yüzler sunuyoruz!

Dizide oynamak için başvuru yapan adayların büyük bir kısmını kendi bünyesine transfer eden firmamız, bu noktada ise Türkiye’de tanınan bir isim olmanıza yardımcı oluyor. Her geçen gün kıstasını daha önemli seviyeler de tutan ve aranan bir oyuncu sıfatına ulaşabilmenizi destekleyen firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber alanının lider ajansı konumunda yer almaktadır. siz de hemen tarafımıza bir başvuru formu iletmek ve sorunsuzca hizmet almak açısından başvurularınızı gerçekleştirmekten geri kalmayın.

Dizilerde oynamak istiyorum diyen adayların önünü açan ve yapılan çalışmalar ile beraber her daim öne çıkmanıza yardımcı olan firmamız, kıstasını daha üst pozisyonlar da tutabilmek açısından önem arz eden bir hizmet politikasını ele alma fırsatları vermektedir. Böylelikle Türkiye’nin en donanımlı ajansı bünyesinde yer alabilecek, dizide oynamak için başvuru formlarını talep ederek ajansımızın kadrolu oyuncusu konumuna da ulaşabileceksiniz.

Ajansa başvurular ücretsiz!

Başvuru yapan adaylardan herhangi bir ücret talep etmiyor, profesyonel anlamda bir iş sunduğumuz vakit yapımcılardan %20 değerinde komisyon talep ediyoruz. Böylelikle artık dizilerde oynamak istiyorum diyen adayların hayal kırıklığına uğramadan, güvenilir bir firma konumunda yer alacağı ortam zeminleri oluşturmakta söz konusu olabiliyor. Her anlamda lider hizmetleri tarafınıza sunan firmamız, tüm bu çalışma olanaklarıyla beraber sizlere önem gören bir hizmet durumunu direkt olarak ele alma şansları vermektedir.

Hemen siz de dizide oynamak için başvuru yapabilir, Kanal D, Star TV, ATV, Show TV, TRT, TV 8 gibi önemli projelerin yapımlarında “oyuncu” olarak görev alabilirsiniz. Kıstasımızı daha üst seviyeler de tutmak ve kaliteli bir çalışma ortamı yaratabilmek açısından önem arz eden sistem türlerini tarafınıza ulaştırmaktayız. Bu çalışmalar ile beraber dizide oynamak için başvuru yapan adayların tamamı kaliteli projelerde kendilerini sınama ve değerlendirme olanaklarına erişebilecekler. Bir tıkla bizlerden yana tercih yapın, kendinizi çeşitli projelerde deneme olanaklarına da sahip olun.