Home » Cast Ajansı » Dizi oyuncusu olmanın tam zamanı!

Dizi oyuncusu olmanın tam zamanı!

Dizi oyuncusu olmanın tam zamanı!

Dizide oynamak istiyorum diyen adaylara istihdam ortamları yaratan ve çıtasını her geçen gün daha üst seviyeler de tutan firmamız, 20 yılı aşkın süredir sektörün öncüsü konumunda yer alıyor. Sizlere bu alanda kaliteli çalışmalar sunabilmek ve donanımlı ajansımızın bünyesi altında yer alma fırsatları tanımak adına çalıştığımız gibi, bu sunulan muhteşem hizmetlerle beraber daha fazla ön planda yer alma şanslarını iletmekteyiz.

TV camiasında tanınan bir oyuncu olmak ve aynı zamanda reklamlarda oynamak için başvuru yapmak adına hemen bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Türkiye’de pek çok oyuncu adayına istihdam ortamları yaratan firmamız, bu sayede ise kaliteli bir firma güvencesi altında olmanıza da katkı sağlamaktadır. Sunulan bu muhteşem hizmetlerle beraber ilerleyiş kaydetmek ve donanımlı bir firma konumunda yer alabilmek açısından en kapsamlı hizmetleri tarafınıza aktarmaktayız. Böylelikle dizide oynamak istiyorum diyen oyuncu adaylarının tamamına sektörün kapılarını sonuna kadar açıyoruz!

Reklamlarda kendinizi gösterme imkanı!

Reklamlarda oynamak için başvuru yapan adayların tamamına bu yıl reklam projelerinde yer alma imkanları tanıdık! Sizleri sektörde öncü kılmak ve aynı zamanda donanımlı bir firmanın güvencesi altında olabilmenize şans tanımak bakımından çalıştığımız gibi, her geçen gün daha fazla kişi tarafından taktir edilmekteyiz. Böylesi bir hizmetle beraber öne çıkabilecek, siz de firmamızın sunumları doğrultusunda ise hizmet politikalarının tamamından faydalanabileceksiniz.

Marka değerini her geçen gün koruyan ve öne çıkmanıza yardımcı olan firmamız ile hemen iletişim kurmayı ihmal etmeyin. Bu sayede dizide oynamak istiyorum diyen tüm yeni oyuncu adaylarına çeşitli projelerde yer alma fırsatlarını sağlamaktayız. Türkiye’nin en iyi casting ajansı olarak dizi, sinema ve reklam projelerinin yanı sıra modellik hizmetleri de sunuyoruz. Böylelikle farklı departmanlar üzerinden sunumlarınız gerçekleşecek, kendinizi kaliteli projelerde sınama imkanları söz konusu olacaktır. Bu alanın en iyisi olarak reklamlarda oynamak için başvuru yapmayı ihmal etmeyin.