Home » Cast Ajansı » Bu yıl 50’den fazla reklama oyuncu sunduk!

Bu yıl 50’den fazla reklama oyuncu sunduk!

Bu yıl 50’den fazla reklama oyuncu sunduk!

Reklam dizi film ajansları olarak bu yıl 50’den fazla reklam, 20’den fazla sinema, 10’dan fazla diziye oyuncu sunumlarımızı gerçekleştirdik! Sizler de ajansımıza kaydolmak ve bu sektörde bir isim haline dönüşmek istiyorsanız hemen tercihinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Türkiye standartlarında marka olan firmamız, kıstasını daha ileri seviyeler de tutmak ve donanımlı bir hizmeti ele almanızı sağlamak bakımından çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber dizi oyuncusu ajansları üzerine kaydolabileceğiniz ve kendinizi çeşitli projelerde sınayabileceğiniz ortamlar yaratmaktayız. Yapılan çalışmalar ile beraber marka değerini elden bırakmayan firmamız, pek çok oyuncu adayı tarafından ise tercih edilen bir firma konumunda yer alıyor! Siz de ajansımızı tercih etmek ve başvurular dahilinde ise dilediğiniz hizmet standartlarından faydalanabilmek adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Reklam dizi film ajansları adı altında sunulan hizmetlerle beraber Türkiye’nin en iyi firması olmanıza yardımcı oluyoruz.

Donanımlı ajansımızın kadrolu oyuncusu olun!

Dizi oyuncusu ajansları üzerinden bir kayıt işleminden faydalanmak ve aynı zamanda setlerde tecrübe edinmek istiyorsanız hemen bizi tercih edin! Özellikle reklam sektöründe ki pek çok projenin ana castını oluşturan firmamız, sizleri öncelikle reklam projelerinde deniyor ve daha sonrasında ise dizi & sinema alanına kazandırabilmek açısından emin adımlar atıyor. Bu tip bir çalışma ile beraber yıldız olmak ve kendinizi ispatlayabilmek çok daha basit bir hal almaktadır.

Firmamıza dahil olan oyuncu adaylarının tamamını projeler ile buluşturmak ve aynı zamanda önde gelen bir oyuncu adayı konumuna ulaştırabilmek açısından buradayız! Doğrudan ajansımıza kayıtlar gerçekleşebileceği gibi, aynı zamanda ise projelerde kendinizi deneyebileceğiniz bir ortam oluşturmayı da ihmal etmiyoruz. Türkiye’nin en donanımlı ajansı olarak sizlere bir tık kadar uzaklıktayız ve aynı zamanda dizi oyuncusu ajansları olarak bir isim olabileceğiniz ortamlar yaratmaktan da geri kalmıyoruz.